Witamy w MOTOBAJCZYK – serwisie, którego specjalnością są profesjonalne instalacje gazowe.

Jeśli chcesz obniżyć koszty eksploatacji samochodu, ciesząc się bezpieczną jazdą i niezawodną instalacją na auto gaz, skorzystaj z naszej pomocy. Jesteśmy zespołem specjalistów, gdy chodzi o instalacje LPG – z wieloletnim doświadczeniem i motoryzacyjną pasją. To właśnie dzięki temu MOTOBAJCZYK cieszy się zaufaniem Klientów z całego Górnego Śląska już od ponad 10 lat.

Nowoczesne instalacje gazowe: Katowice i okolice

Autogaz i wszystko, co z nim związane to obszar, który jest naszą specjalnością. W naszym warsztacie nie tylko zakładamy profesjonalne instalacje gazowe, ale i zajmujemy się ich diagnostyką, konserwacją oraz serwisowaniem i naprawami – zarówno w ramach gwarancji, jak i po jej zakończeniu.

Priorytetem jest dla nas zawsze JAKOŚĆ – zarówno stosowanych rozwiązań, jak i obsługi. Dlatego możemy gwarantować, że każda instalacja auto gaz, którą wykonamy spełnia oczekiwania Klientów i służy awaryjnie przez długi czas.

Instalacje LPG: Śląsk i Zagłębie (Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza i więcej)

Montujemy instalacje na gaz we wszystkich modelach pojazdów, zapewniając naszym Klientom fachową obsługę oraz najlepsze na rynku technologie.

Wybierając współpracę z nami, masz pewność, że każda instalacja, którą wykonujemy jest oparta o nowoczesne systemy. To rozwiązania od polskich i zagranicznych producentów – sprawdzonych i cenionych w branży, posiadające wszelkie niezbędne atesty oraz homologację.

Instalacja LPG z MOTOBAJCZYK to gwarancja bezpieczeństwa i bezawaryjnej eksploatacji. Pewne rozwiązanie na lata!

Zgłoś się do nas, zarówno jeśli potrzebujesz nowej instalacji dla swojego samochodu, jak i w sytuacji, gdy potrzebna Ci profesjonalna diagnostyka, serwis czy naprawa systemu LPG w samochodzie.

Jakie systemy na autogaz montujemy?

Oferujemy instalację gazu propan – butan do silników różnorodnych typów, w pełni zoptymalizowane – tak, by gwarantowały bezpieczeństwo i optymalizowało koszty eksploatacji pojazdów.

Pośród oferowanych przez nas rozwiązań znajdziesz instalacje gazu przeznaczone do silników:

  • tradycyjnych – gaźnikowych oraz tych z wtryskiem paliwa bez katalizatorów i sondy lambda,
  • z wtryskiem jednopunktowym – instalacje wyposażone m.in. w elektroniczne systemy kontroli podawanego gazu, integrujące się z elektroniką pojazdu,
  • z wtryskiem wielopunktowym – współdziałające bez zarzutu z elektroniką auta, łatwe w diagnostyce,
  • z wtryskiem sekwencyjnym – do takich zaawansowanych silników proponujemy systemy minimalizujące zużycie paliwa (gazu), przy zachowaniu najwyższych parametrów jazdy.

Dlaczego my?

  • Wieloletnie doświadczenie – wiedza i praktyka naszego zespołu pozwoli na dobór i montaż najlepszego systemu LPG do Twojego pojazdu.
  • Fachowe doradztwo – możesz liczyć na to, że pomożemy Ci dobrać najlepszy system gazowy do auta, kierując się zarówno korzyściami finansowymi, jak i bezpieczeństwem oraz funkcjonalnością.
  • Sprawna, terminowa obsługa – dotrzymujemy terminów instalacji, oferując najwyższą jakość obsługi każdemu Klientowi.
  • Atrakcyjne ceny – uczciwa wycena, dobry stosunek kosztów do jakości – oto, na co możesz zawsze liczyć.

Dowiedz się więcej – odwiedź nasz warsztat lub zadzwoń, by porozmawiać i ustalić szczegóły współpracy!

 

Auto gaz - Instalacje gazowe LPG

Firmy Zaopatrujące rynek Polski w instalacje LPG musiały poddać szczegółowym testom komponenty wchodzące w skład instalacji LPG. Badania wynikiem pozytywnym zostały przeprowadzone na Politechnice Śląskiej. Systemy LPG uznane zostały za całkowicie bezpieczne w użyciu oraz otrzymały wymagane homologacje.

 

Teoretycznie istalacje gazowe można montować w każdym samochodzie, chodź z ekonomicznego munktu widzenia jest to opłacalne jedynia w silnikach benzynowych chłodzonych cieczą.Nie jest to opłacalne w silnikach dwusuwowych, Diesla, oraz z silnikami umieszczonymi z tyłu samochodu. Nie ma żadnych problemów z montowaniem instalacji w samochodach z wtryskiem, choć stopień zaawansowania technologicznego instalacji jest dużo większ. Wzrasta przy tym jednak w znaczym stopniu komfort użytkowania instalacji, gdyż zmiana rodzaju napędu odbywa się niemal niezauważalnie dla kierowcy.

auto gaz katowice, auto gaz sosnowiec, auto gaz śląsk, autogaz katowice, autogaz śląsk, instalacje gazowe katowice, instalacje gazowe śląsk, instalacje lpg katowice